Dangerous 51.kapitola

21. října 2012 v 20:15
Nový díl je tady. Omlouvám se, že tak pozdě, jenže já jsem se s tímhle dílkem mořila celý den. Musela jsem ho totiž celý přepasat. A upozorňuji, že k takovému pokračování jste mě přinutili Vy, tak si potom nestěžujte. Mrkající Taky bych, chtěla říct, že dnes má narozeniny opravdová Kim Kardashian, takže by bylo milé, kdyby jí Slash odvezl k Michaelovi do Neverlandu, ten by jí ráno donesl snídani do postele, promluvili by si a pak se něžně pomilovali... Jenže tak to prostě nebude. Slash přeci jen není hodný chlapec... Jinak Michael si s Kim zase promluví za pár dílů až bude v nemocnici... A ještě poslední věc, pokud někdo chce klidně můžu další díly povídky mu napsat na mail, ale potom už to nebude taková sranda... Mrkající No, dost bylo slov, pokračujeme v povídce.
,,Kim," mával mi Prince rukou s mým mobilem před obličejem. ,,Přišel jsem a zrovna se rozezvonil. Volá ti James.
,,Představil se jako James nebo Brian?" zeptal jse se a posadila se na posteli.
,,Jako james," odpověděl Prince bez známek podivení se nad mou neobvyklou otázkou.
,,Tak to s ním nechci mluvit."
,,Má o tebe upřímnou starost. Prý jsi včera u Cher omdlela. O tom si ještě promluvíme," Prince nasadil otcovský výraz, který se k jeho mládí a image bad boye opravdu nehodí. ,,Teď si ven ten telefon," předal mi mobil a odešel. S úsměvem?
,,Michaele?"
,,Ahoj, Kim. Jen chci vědět, jestli už je ti lépe."
,,Kdyby ses raději staral o své zdraví, než o cizý. Já mám dnes energie na rozdávání."
,,To je dobře. A nemusíš na mě být tak nepříjemná. Já jsem zdravý jako rybička. Dostatečně spím, řádně jím a..."
,,Super, ale mě to nezajímá," přerušila jsem Michaela ve výčtu jeho k sobě šetrnému chování. ,,Vše co jsi chtěl?"
,,Vlastně,... nechtěla bys přijet za mnou do Neverlandu?"
Ano, ano chci. Moc chci. Chci tě zase vidět, obejmout tě... ,,Uhodls, nechci... Nemám teď vůbec čas. Raději si na návštěvu pozvi svojí novou přítelkyni..."
,,Amanda není moje dívka. Je jen moje dlouholetá kamarádka. Mé srdce patří jen tobě, i když..."
,,Včera to tak rozhodně nevypadalo."
,,Ty ses taky víc zajímala o Slashe než o mě. Alespoň že tě bez úhony odvezl domů."
Vlastně až po Michaelově poznámce jsem si uvědomila, že už nejsem v autě, ale ve své posteli. Takže mě do ní Slash odnesl v náručí? Ten je tak milý...
,,Jo, usla jsem na jeho nahém těle," vypalíla jsem bez rozmyslu a rychle hovor ukončila.
Michael si už zase myslí, že přilezu na jeho zavolání. Myslí si, že se kolem něj točí svět. Přesně jak řekl Prince. Všichni musí tančit jak on píská. Jenže já nejsem všichni. Nepodlehnu jeho roztomilosti, kterou maskuje svoje pravé já. Chtělo se mi brečet. Ale místo zbytečného pláče jsem se převlékla a šla do jídelny na snídani. Prince už jedl a přitom si četl noviny. Nebyl sám. Snídal s ním i... Slash.
,,Dobré ráno. Čau, Slashi," objala jsem jej a políbila.
,,No no no," spražil nás Prince.
,,Co tu vůbec děláš?"
,,Přinesl tě domů spící v náručí, a pak jsme se zapovídali, tak už tu zůstal," odpověděl Prince za tázaného.
,,Přesně tak."
,,Bezva... Mám obrovitánský hlad," prozradila jsem Evelin nandávající mi snídani. Kopec slaných sýrových palačinek.
Evelin se na mě potěšeně usmála. ,,Na modelku dost neobvyklé."
,,Jsem přece ve vývinu. Kus žvance mé kariéře určitě neuškodí."
Prince odložil noviny. ,,Dnes vypadáš opravdu líp než včera. Přesto by si měla jít k lékaři. To včerejší zkolabování mě znepokojuje."
Protočila jsem panenky. ,,Jak vidíš je mi fajn. Nemusíš mít strach. Kdybych věděla, že máme návštěvu, akorát bych se lépe upravila." Stále jsem totiž měla na sobe pyžamo, žádný makeup a neupravené vlasy..."
,,Prosím tě, vypadáš úžasně," složil mi poklonu Slash
,,Že jo, já jí to řikám pořád. Ma dcera je ta nejkrásnější dívka na světě."
Věnovala jsem jim otrávený škleb a dál jedla.
,,Doufejme, že to včera bylo pouze z vyčerpáni."
Tahle teorie je velice pravděpodobná. Poslední dobou se doopravdy nezastavím. ,,Ano, vyčerpání. Vyspala jsem se a jsem už zase fit."
,,Ale slib mi, že kdyby se to opakovalo, žekneš mi to a zajdeš k lékaři," v Princeových očích se zračila upřímná starost. Neměla jsem kvůli tomu odvahu ani chuť mu drze odseknout.
,,Slibuji," odpověděla jsem poslušně a pomyslela na Leonu. Kdyby se Prince nevyspal s Leonou, kdoví jestli bychom, když už ne opravdová rodina, nebyli alespoň přátelé... Leu ti nikdy neodpustím...
,,Slashi, co děláš dnes odpoledne?" zeptala jsem se jej když mě vezl na natáčení seriálu Všední život.
,,Hmmm, nic důležitýho."
,,Fajn, nezašel bys se mnou na pláž? Zaplavat si, opálit se a tak?"
,,Nevím jestli je to zrovna nejlepší nápad... Moc lidí, paparazzi nám určitě budou v patách, objevíme se potom ve všech novinách a..." zarazil se.
,,A...? A ty se dostanou k Michaelovi, že? Tak toho se bojíš? Zatraceně, co je na tom, když si dva přátelé zajdo na pláž?"
,,Nic, jen nemusíme přilívat oheň do ohně."
,,Prosim tě, děláš jako by Michael byl Al Capone a ty Johnny Práskač. Vzpamatuj se."
,,Víš jaky jsem od něj minule dostal kapky?"
Fakt čím dál tím lepší.
,,Kdo mi to tenkrát povídal, že Michael je ten nejhodnější a nejmilejší muž na planetě? Nebyl si to čistě náhodou ty?"
,,Jo, jenže se to prostě nevztahuje na situaci, která se týká dívky, jeho srdce."
Uraženě jsem se podívala z okna.
,,Fajn. Zajdu s tebou na pláž."
,,Opravdu si myslím, že jsi trochu přebral, nebo sis žádny drogy nevzal, že se chováš jako ustrašené štěňátko. Ať jsi odpoledne zase rebel." Upozornila jsem jej při výstupu...
Nakonec jsme si přece jen na pláži užili legraci. Zaplavali jsme si, zablbli jsme, házeli jsme si s míčem, opalovali se, povídali si... Nakonec jsme opět skončili ve Slashově bytě, kde ani nevím, co se stalo, ale najednou mě přepadl hrozný smutek a rozbrečela jsem se.
,,Kim, proč sakra pláčeš?"
,,Víš, já se cítím tak osamělá. Prostě... Pořád jen pracuju a pak příjdu domů a jsem zavřená jako kůl v plotě. Všichní mí takzvaní přátelé jsou pořád zaneprázdněni."
,,Máš přece mě."
,,Ne, nemám. Nemám vůbec nic co chci."
Slash mě najednou začal vášnivě líbat a divoce ošahávat na všemožných částech mého těla. ,,Já tu budu vždy pro tebe."
,,Co to sakra děláš?" odstrčila jsem jej prudce.
,,Dělám to co si chtěla. Jsem sám sebou. Myslíš si, že když se půl dne dívám na tvoje dokonalé tělo v titěrných plavečkách, že to se mnou nic neudělá?"
Slash se nedal zadržet. Neměla jsem na to sílu a vlastně ani chuť. Jediné, co jsem chtěla bylo cítit se neosamělá a milovaná. takový pocit jsem teď mohla najít pouze ve Slashově pevném náručí. Jen jsem se v duchu modlila, aby teď nezazvonil telefon nebo domovní zvonek. Michalův šestý smysl mě totiž docela dost děsí... Naštěstí se nic nestalo a tak jsme v našich hrátkách mohli pokračovat nerušeně dotáhnout do konce...
,,Beztak jsem vždycky věděla, že to mazi námi takhle dopadne," prozradila jsem když mě Slash přitlači ke stěně.
,,A já si to vždy přál," z pod šatů mi sundal kalhotky a mojí nohu si dal kolem boků. A pak do mě konečně proniknul svým pevným údem... Tohle milováni bylo tak jiné, než ten nepodařený pokus s Michaelem. Beze strachu o něčí zdraví, bez zbytečných myšlenek, které mi bránilo si sex řádně užít. A že to tentokrát opravdu stálo za to. Slashovi pohyby byly tak rytmické a pevné a jeho tělo tak sametově hebké. Chvíli jsem i měla neodbytný pocit, že se tou zdí propadneme do vedlejšího pokoje... Slash má štěstí, že se se svlíkáním moc nezdržoval, jinak by měl od mého vzrušení rozdrápaná záda do krve. Takhle jsem se alespoň pevně svírala jeho tričko a nechala se unášet do ráje... Těsně před svým vyvrcolením Slash vzal mé ruce, přimáčkl je ke zdi a své pohyby ješt víc zrychl. Ten nával slasti se prostě nedal vydržet bez stenů, které jsem částečně tlumila Slashovímy vlasy. Ještě dlouho po vyvrcholení jsme si dýchali na krky, jak jsme se stále v náručí uklidňovali po sladké námaze...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Starlight Starlight | Web | 21. října 2012 v 22:11 | Reagovat

Já jsem tušila, že po sobě vyjedou :D Je to sice smutné, že tím částečně podvedla Michaela, ale co už? Užila si to aspoň pořádně než poprvé s Michaelem :D Kim nám pěkně zdivočela, uvidíme jak si ji náš King zkrotí ;) :D Pěkně se četlo před spaním :) A jestli jsi na tomhle pracovala celý den, tak já jsem asi robot, protože jsem dneska stihla přidat tři díly :D  Jinak, už se nemůžu dočkat pokračování ;)

2 Monika Monika | 22. října 2012 v 13:13 | Reagovat

Jajajaj to je situa ce. Michael s Kim jsou na sebe jako Kočka a myš, ale ne nadarmo se říká co se škárlívá rádo se mívá :D tak nějak budu spolíhat, že to jejich hašteřeníje jen dočastné, i když to co se děje okolo Slashe moc tomu nepřidá. A co se stalo na pláži, no Kim jen aby si náhodou nelitovala

3 Mary Mary | 22. října 2012 v 19:26 | Reagovat

Já to věděla :D Slash je pěknej divoch :D a Kim nám vážně trochu zdivočela :D Teď mě zajímá jak se jejich vztah posune a jestli to dají znát i na veřejnosti :) ale stejně si myslím že Slash je pro Kim jenom útěchou :) No není to od ní moc hezký :D ale když už se tak stalo tak se stalo :D Chudák Mike...on jí je věrnej celou dobu a ona se vyspí se Slashem :/ Pche to je taky drzost :D ale je pravda že Slash je taky dost pěknej :) musíš přidat další díl a co nejrychleji a co nejdelší :D A Miku ty s snaž se s ní promluvit! Nic se neudělá samo ;)

4 Mandy Mandy | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 7:36 | Reagovat

Já tě nenutím, Zuzanko :D Juuj, jak je na něj Kim hnusná :/ ale je pravda, že ona se zase ke Slashovi chová tak nějak až skoro moc přátelsky...ale tím nahým tělem to podělala :/ Nejlepší je Michael a jeho šestý smysl :D ale teda jako Kim mě sklamala...tohle snad neni možný, já ji asi zabiju! :D ale jo, taky jsem si myslela, že spolu skončej v posteli :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama