Dangerous 33.kapitola

28. srpna 2012 v 10:31 |  Dangerous - povídka
Na večírku se Brian s Alicí se šli bavit sami, Kylie potkala svého známého, takže jsme se Slashem osaměli. Vůbec není důležité o čem jsme si spolu povídali. Za zmínku spíš stojí, co se mezi námi stalo. Políbili jsme se... Vášnivě a žádostivě... Už v Neverlandu k našemu polibku spšlo, ale Michael nás vyrušil. Tak jsme si propásnutou příležitost dositosti vynahradili teď. Přestali jsme jen kvůli lidem okolo a kvůli novinářům a snažili se předstírat, že se mezi námi nic nestalo. No nešlo to. Stále nás k sobě cosi přitahovalo. Ty pohledy, doteky, pohledy... A tak jsem nadhodila:
,,Nepůjdeme k tobě?"
Slash k mé velké radosti souhlasil.
Našla jsem Kylie a zalhala jí, že mě Slash odveze domů, že už toho mám tady dost. Odjeli jsme Slashovím autem s řidičem. I v autě jsme se nazadržitelně líbali. Jasně, necítím ke Slashovi bezbřehou lásku jako k Michaelovi, ale velice se mi líbí. Je tak sexy, přitažlivý, v pohodě a vládne mezi námi opravdové erotické napětí, kterému se ani jeden z nás nebrání. A myslím, že zkušený Slash je tou nejsprávnější volbou pro mé poprvé. Proč zůstat pannou jen proto, že mě Michael stále odmítá? Ovšem v době kdy jsme se Slashem vystupovali z auta, vůbec jsem na Michaela nemyslela. Myslela jsem jen a jen na Slashe. Na jeho hladové polibky, na jeho ruce na mých ňadrech a na tu animální přitažlivost mezi námi. Slash otevíral dveře svého domu jednou rukou, tou druhou mě objímal kolem pasu a po slepu, něboť jsme se stále líbali. Prostě se nešlo od sebe odtrhnout...
Než jsme stihli vklouznout do domu, ozvalo se za námi hlasité a zlověstné: ,,Hey!!!"
jasně, byl to Michael... Jak jinak... Stál před otevřenými dveřmi svého Rlls-Roycu. ,,Nastup si," ukázal rukou do svého autíčka.
,,Proč jako? Nemáš mi co přikazovat. Pojď, Slashi.," chystal jsem se vlézt do domu.
,,Řekl jsem nastup si!" zopakoval důrazněji.
Tenhle člověk vážně nemá obdoby.
,,Vyřídím do s ním a hned se vrátím. Nezapoimeň, kde jsme skončili," pošeptala jsem Slashovi do ucha,políbila jej a vzpomněla si, jak mi to radil Michael...
,,Ale měla bys...," namítal, ovšem já jej už neposlouchala.
,,Nika s tebou nejedu, Michaele. Zůstanu tu se Slashem."
I v té tmě se dalo rozeznat, jak je Michael růdý vzteky. ,,Nedělej žádnou chybu, prosím."
,,Jakou chybu?" rozmáchla jsem nevinně rukama.
,,nemůžeme být spolu, tak se okamžitě musíš vyspat s prvním chlapem, který se namane," vyčetl mi.
,,To není pravda."
,,A ještě k tomu s takovým... takovým holkařem."
,,je to tvůj velmi dobrý kamarád," připomněla jsem Michaelovi.
,,Ne když svádí MOJÍ holku,"
,,Tvojí?!? Odmítl si mě!" To mu musím vše připomínat?
Michael mě chytl za ruku. Ne drsně. Něžně. S láskou. ,,A kdybych ti navrhl, ať jdeš se mnou a spolu půjdeme životem? Kdybych ti řekl, že tě miluji a chci být s tebou do konce svých dní přes všechny překážky? Změnilo by to tvé rozhodnutí?"
Vytrhla jsem se mu ze sevření. ,,Laciné triky!" opratila jsem Michaelovi jeho minulé pokoření.
,,Tak mi do očí pověz, že miluješ Slashe více než mě."
Ticho. Jen jsme si jeden druhému hleděli do očí. Michaelův i v té tmě pálivý pohled se nedal vydržet. Uhla jsem.
,,Ale...," pověděl Michael vítězoslavně a nadřazeně.
Určitě jsem zrudla. Raději jsem se mlčky vydala za Slashem.
Michael ještě zavolal: ,,Opovaž se vyspat s takovým sukničkářem! Budeš toho litovat. Nedej to nejcenější, co máš sprostýmu holkaři. Zachovej si tu nevynost, kterou na tobě tolik miluju," promlouval mi hloupě do duše a následně zařval. ,,Mám tě sice rád Slashi, ale opovaž se ublížit MÉ holce Kim!" Nastoupil do auta, prudce zabouchl a odjel. Jen si tu udělal ostudu. Kdyby ho tak někdo slyšel nebo vyfotil... Uvidíme, co bude zítra v novinách...
,,Máte spolu něco?" zeptal se Slash jen co mě pusti k sobě domů.
,,Ne, nemáme."
,,Proč teda vykřikoval, že jsi jeho holka? Miluješ Michaela?"
,,Ne...Ne. Jen se chová jako můj starší brácha. Myslí si, že jsem ještě malá holčička, která se o sebe neumí postarat. Ať si ty svoje rady nechá pro Janet, i když, jak jí znám, tak ta ho též pošle do prdele..."
Nastalo dlouhé trapné ticho. Michael zase vše pokazil...
,,Asi bych měla jít," nadhodila jsem.
,,Asi radši jo," souhlasi Slash. ,,Odvezu tě."
Přikývla jsem a měla se k odchodu.
,,Vážně mezi tebou a Michaelem nic není?" zkusil Slash ještě štěstí.
Otočila jsem se a aniž bych slovo pípla, zkočila jsem Slashob´vi do náruče. To lepidlo mezi námi je přeci jen silnější než Král popu... Slash mě položil na postel ve vedlejším pokoji. Sundala jsem mu černé tričko. On mi pod tričkem rozepl podprsenku a hladil má vzrušením naběhlá ňadra pod košíčky... Už to ale bylo jiné. Kvůli Michaelovi. Stále jsem na něj musela myslet. Porovnávala jsem Michaelovu něžnost, která u mě vyvolával spalující vlnu touhu a lásky, se Slashovou dravou lačností. Nebyla jsem si už přesně jistá, jestli se teď se Slashem opravdu chci milovat. Jestli se chci se Slashem milovat jen kvůli živočišné přitažlivosti a erotičnosti. Michael měl pravdu. Mé poprvé by přeci mělo být z lásky. S Michaelem... Proto, když mi Slash rukouzajel podk kalhotky, zastavila jsem ho. ,,Nechme toho."
Prostě nešlo pokračovat. Toužila jsem po těch elektrizujících Michaelových dotecích, rtech, dechu a pohledu lanních oček. Slash mě sice vzrušoval, ale nebyl to Michael... Jsem si ovšem jistá, že kdyby se Michael neobjevil, měla bych se Slashem sex...
,,Chápu." Slah vstal a oblékl si své černé tričko s nápisem One After 909. ,,Měla bys raději jít za Michaelem a strávit noc s ním," zdálo by se vcelku jasné, že takováto slova muž pronese sarkasticky a Zklamaně, ale Slash je vyslovil jako by to byla ta nejasnější věc na světě.
Zakoulela jsem očima. ,,Prosím tě, s Michaelem jsem spala, spím a budu spát jedině ve svých snech. Nic víc," prohodila jsem spíš v žertu, i když je to pravda.
Tentokrát protočil panenkami Slash. ,,Kdybys věděla, jak šíleně po tobě Mike touží. Miluje tě. Řekl mi to." Skvělé. Další člověk, kterému Michael řekl o svých citech. Ještě ať to prozradí novinářům... ,,Včera jsem jej navštívil. Díval se na mě, ale neviděl mě. Viděl jen tebe. Tvé jméno má napsáno v očích. Takže, kdybys to teď ty neukončila, udělal bych to já. Nemohl bych zradit jednoho ze svých nejlepších přátel. Nechal jsem se jen strhnout vášní... A víš co ještě? Všechny tvoje fotky a články z všemožných časopisů si vystříhává a pověšuje na nástěnku. Je tebou úplně posedlý."
Nevěřícně jsem kroutila hlavou. Povídá mi pravdu?
,,Vždycky má ty nejlepší ženský."
Při té poznámce jsem se musela usmát a pohladila jsem Slashe po vlasech. ,,Jseš milej. Ale raději už půjdu. Nechci se o něm bavit."
,,Můžeš tu zůstat. Ve vší počestnosti, samozřejmě. Vždyť je pozdě."
Zakroutila jsem hlavou.
,,Tak já tě odvezu."
,,Díky. Domů zvládnu dojít sama. Vážně. Děkuju. Za všechno...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Wendy Wendy | 28. srpna 2012 v 11:35 | Reagovat

Páni tak to bude opět drama.:DDDD

2 Monika Monika | Web | 28. srpna 2012 v 15:22 | Reagovat

Už jsem se bála že to dotáhnou do úplnýho konce, ale Mike se vždycky vyskytne kde je potřeba

3 Mandy Mandy | Web | 30. srpna 2012 v 12:55 | Reagovat

No co to zase dělá s tím Slashem? Přelétavice jedna! :D Jak to mohla Mikovi udělat? Noo? No, ještě, že tam přišel Michael! Kim, vážně Michaela miluješ, když bys byla schopná udělat něco takového? Mike musí být pořádně naštvaný, sklamaný a hlavně tedy zmatený...no jo, zavinili si to sami...:/ a jak zařval na Slashe :'D a prý že Janet ho pošle do prdele, holka, to jsou hlášky, ty to v tý povídce zabíjíš! :D jak to mohl chtít Slash Mikovi udělat, no ještě, že by to ukončil...no, ještě, že to nedopadlo, vážně jsem si oddychla...uff! :D Jsem zvědavá, jak to teď mezi Mikem a Kim bude, kdo se tentokrát bude zlobit na koho :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama